Mayská masáž pre mužov

300x250-1474093619.jpg

Počuli ste o masáži pre mužov? Možno vám pomôže mayská masáž. Viete, v čom spočíva?

Mayská technika brušnej masáže môže byť veľmi užitočná aj pre mužov. Masáž vášho brucha zabezpečí úplný prívod krvi k prostate a tým predchádza rôznym opuchom a zápalom. Muži hovoria, že po ošetrení cítia výrazný rozdiel v prietoku krvi. Sú potom omnoho spokojnejší, keď vedia, že ich telo funguje dokonale.

Ruky, masáž

Čo je prostata?

Je to žľaza, ktorá obopína hornú časť močovej rúry, ktorou sa odvádza moč z mechúra. Prostata má tvar gaštanu elastickej konzistencie. Úlohou prostaty je prispievať k tvorbe mužského semena, ktorému dodáva tekutinu vyživujúcu spermie. Táto tekutina je veľmi dôležitá pri dosiahnutí úspešného oplodnenia. Tiež jej účinky majú vplyv na správnu fungujúcu dlhšie trvajúcu erekciu, ktorú ocení aj vaša partnerka.

Pri nedostatočnej funkcii lymfy sa v prostate nahromadia kyseliny, čo spôsobuje, že tkanivá požadujú viacej tekutín, aby kyselinu rozriedili. To vedie k bolestiam, opuchom. Tkanivá trpiace chronickým stresom budú sa budú degenerovať a trpieť zápalmi, čo je základnou príčinou väčšiny našich chronických chorôb, vrátane rakoviny.

artenal-336x280-1-.jpg

tantra masáž 2

Masáž nielen uľaví od opuchov prostaty, ale pomáha aj odľahčiť kŕčovým žilám, zabraňuje predčasnej ejakulácii a tiež problémom spojeným s impotenciou a nutkaním k častému močeniu. Uľaví celkovému telu a budete sa hneď cítiť uvoľnený a oddýchnutý.

Výrazná pomoc pri:

Erektilnej disfunkcii. (Nedostatočné alebo úplne chýbajúce stoporenie pohlavného údu, ktoré sťažuje alebo znemožňuje uskutočnenie pohlavného styku.)

Chronickej prostatitíde. (Môže byť zápalová alebo nezápalová. Prejavuje sa akútnymi príznakmi, ako sú zimnica a horúčka, bolesť spodnej časti chrbta, podbruška, hrádze, pálením pri močení až neschopnosťou sa vymočiť, nechuťou k sexu, nezriedka poruchou erekcie.)